NOVINKY 2010

30.12.2010
Mačiatka nám pomaly, ale iste začínajú behať, hrať sa, štverať sa po gauči, papať a používať záchodík - keď sa im to podarí s radosťou všetkým oznamujú svoje úspechy :) Máme i pár nových fotiek, nájdete ich v galérií každého chlpáčika.

Všetkým návštevníkom našej stránky prajeme veselého Silvestra a do nového roka veľa zdravia, štastia, lásky zvieracej i tej ľudskej a splnených prianí.

19.12.2010
Dnes sme vytvorili sekciu mačiatok, do ktorej budú pribúdať fotky a informácie o našich miláčikoch.

14.12.2010
Naši drobci (Azzar, Ammy, Amellia, Aisslin) rastú pred očami, pomaly otvárajú očká, zoznamujú sa s okolím a ďalšími členmi domácnosti. Saphyr ako správny strýko dokáže pri mačiatkach preležať hodiny. Občas ho pristihnem i v pôrodnici ako mačiatkam umýva kožúšky a supluje úlohu maminy. Nových páničkov hľadajú ešte naše slečny: prvorodená mramorová Amellia, ktorá vie robiť tie najúžasnejšie grimasy na svete a Aisslin, naša najkrajšie sfarbená ľadová princezná, ktorá ako prvá otvorila očká a Ammy, ktorej hlavnou náplňou dňa je sladký spánok. Ak hľadáte pradúce klbko, ktoré z Vášho príbytku spraví domov, prosím kontaktujte ma.7.12.2010
Priletel k nám bocian!!! Feli sa narodili 4 prekrásne mačiatka, tri mačičky a jeden kocúrik. Na tieto mačiatka som čakala nesmierne dlho, takmer tri roky a teraz sú tu - mám obrovskú radosť. Keďže v našom prípade nejde takmer nič podľa plánov a Feli zrejme nie je na krásne modré oči colorpointov, za otca svojích prvých mačiatok si vybrala zelenookého krásavca Gordona Manikeob, D. Gordon je nádherný a na výstavách veľmi úspešný kocúr. Za krytie vďačím Marekovi Peciarovi. Všetci drobci sú po ockovi, papajú, rastú a veľmi prospievajú.
Čoskoro vytvorím sekciu každého mačiatka zvlášť. Zatiaľ pridávam pár spoločných fotiek.14.11.2010
Dnes nám príroda nadelila ďalší z krásnych slnečných jesenných dní. Nešlo to nevyužiť a tak miláčikom do ich galérií pribudli nové zábery.
Snáď sa Vám budú páčiť :)

11.11.2010
Naučila som sa robiť aktualizácie. Noviniek sa v našej chovateľskej stanici chystá dosť :), takže som veľmi rada, že odbremením Janku a zároveň jej veľmi pekne ďakujem za trpezlivosť.

18.10.2010
Jeseň je už v plnom prúde a mačiaci začinajú byť menej aktívni, počasie vplýva aj na nich a užívajú si ničím nerušený spánok :)
Saphyr oslávil svoje tretie narodeniny, prajem mu všetko najlepšie a spokojný mačací život.
Pozrite si nové fotky v galérii každého z nich. Za krásne zábery ďakujem Zuzke Funkovej, našej šikovnej fotografke :))12.8.2010
V sobotu 7.8.2010 sme našu malú Isleen prvýkrát ukázali svetu na medzinárodnej výstave mačiek v Bratislave. Isleen bola statočná, najprv sa jej nepáčilo, že musí byť na jednom mieste, ale po chvíli sa s tým zmierila a pekne sa predviedla návštevníkom, ktorí sa pri nás zastavovali. Isleenku posudzoval pán Ad de Brujin z Holandska. V posudku si odniesla samé „excellent“. Je to pekne vyvíjajúca sa mačička s dobre tvarovanou hlavou, krásnymi veľkými očami s výbornou farbou, nežným výrazom a krásne svetlou a pevnou krátkou srsťou.
Pripájam pár fotiek z výstavy a v Isleenkinej galérii nájdete aj niekoľko nových fotiek z domu. Verím, že sa Vám budú páčiť.12.7.2010
Prv ako sme spustili nové stránky, našlo u nás svoj nový domov malé klbko - Isleen. Za svojím snom som merala dlhú cestu až do Moskvy, kde mi ju odovzdala jej chovateľka - Elena.
Kedže ja neviem po rusky a Elena zase po anglicky, naše stretnutie bolo veľmi zaujímavé :D. Nakoniec, ako sa vraví "rukami, nohami" sme sa dohodli.
Isleen bola celú cestu v lietadle tichučko, iba priadla a spala. Hneď ako som otvorila dvierka na prepravke, malé hravé mača vyskočilo z prepravky a skúmalo celý byt. Dnes je celé osadenstvo nerozlučnou trojicou.
Vitaj doma ty moja malá okatá snehová kráľovna.12.7.2010
Dostala som ten najkrajší narodeninový darček :) Moja priateľka Janka, ma veľmi príjemne šokovala - vytvorila nám krásnu stránku.
Jani, ďakujem!

Novinky 2012

Novinky 2011

Novinky 2010
© De Villia, SK