Vrh U - 17. 7. 2020

Uteha Golden Leader, MD & Neo Special Edition, SK
Pri Ú-čkach som mala pocit, že je nás plný dom :-). Takýto veľký vrh so 4 mačiatkami sme nemali už celú večnosť. Keď drobci povyliezali z pôrodnice a pobehovali po izbe, zastaviť ich dokázala len únava. Dokázali sa ubehať k spánku a tam kde práve odkvecli, naberali sily do nového tréningového plánu :D. Všetky tieto deti sú prítulní maznáci, ktorí si užívajú hladkanie. Chlapci Umberto, Uris a Ux sa presťahovali do svojich nových rodiniek a doma zostalo nežné, aktívne dievčatko a vetroplach v jednom - Ussuri.

Sfarbenie mačiatok: silver shaded, golden shaded

Vrh T - 19. 4. 2020

V&S Illy Snow, BY & Aliviero Eugeniy Enjoy, RU
Illy, naše úžasné dievčatko, priviedla na svet 3 prekrásne bábätká. Tentokrát ma nenechala vyspať len dve noci :-)) a ja už som bola taká unavená z jej neustáleho hrabania, že som prvé dieťa prespala :-) Máme dve prenádherné snežienky a jedného guľatého snehuliačika. Volajú sa Tessa, Tasha a Talisman. Rastú z nich snehové gule a čoskoro prinesieme ich nové fotky. Rodinky už majú vybraté.

Sfarbenie mačiatok: silver shaded

Vrh S - 21. 2. 2020

Uteha Golden Leader, MD & Aliviero Eugeniy Enjoy, RU
Thea a jej prvé bábätká. Traja chalani - Simon, Stuart a Snowy. Vždy keď ide o prvé spojenie nového páru som plná očakávaní. Koľko ich bude, aké budú farebne a typovo, aká bude mačička mamina, ako zvládne pôrod???? V hlave mi beží milión otázok, na ktoré pozná odpoveď len matka príroda :-).
Thea je mama ochranárka. Všetkých starousadlíkov rýchlo vycuchtila z izby a nikomu nedovolila priblížiť sa k nim ani na krok prvých 6 týždňov. Neskôr, ako deti rástli a naberali na sile a samostatnosti, ju začala rola matky a jej drobnohľad vyčerpávať. Nepohla sa od nich ani na krok, ak nerátam jedlo a toaletu. Postupne sa od detí začala pýtať von z izby, aby si aspoň trochu oddýchla. Mamy poznáte to? ;-)
Povahy majú na nezaplatenie a tie zelené kukadlá...aaaach. Som zamilovaná do každého jedného z nich. Na chlapcov už netrpezlivo čakajú ich nové rodinky, ktorým budú do života prinášať radosť.

Sfarbenie mačiatok: silver shaded

Prečítajte si prosím!

Veľmi nás teší Váš záujem o mačiatko z našej CHS. V prípade, že sa chcete uchádzať o niektoré z nich, kontaktujte nás prosím e-mailom: ikralovicova@gmail.com. Uveďte prosím Vaše meno a priezvisko, prípadne tel. kontakt. Neodpovedáme na anonymné e-maily a e-maily typu "cena?". S majiteľmi našich mačiatok zostávame v kontakte i po odchode do novej rodiny. Máme medzi nimi veľa priateľov a sme radi, ak s nami zdieľajú informácie o ďalšom živote nového člena rodiny. Napíšte nám prosím pár viet o Vás, o Vašich skúsenostiach s týmito úžasnými tvormi (ak máte) či máte i iné zvieratá, deti... Veľmi nám záleží na nových rodinách a zabezpečení ďalšej starostlivosti pre naše mačiatka, preto nový domov vyberáme zodpovedne. Ďakujeme za pochopenie!

Vrh P - 26.5.2019

CH Viva Vogue Viva La Diva, RU & Aliviero Eugeniy Enjoy, RUDiva darovala život sladučkému jedináčikovi - dievčatku, kotré dostalo meno Pralinka.

Sfarbenie mačiatka: silver point


Praline - mačka - v novom domove


Farba: BRI ns 11 33
Fotoalbum P a R mačiatok na Facebooku
Pralinka, jedinečné dievčatko, chutné ako biela čokoláda, posledná dcéra našej Divy. Pralinka našla svoj domov u veľmi sympatickej Andrejky a jej rodinky.
Spoločnosť jej robí kocúrik Edko. Od Andrejky dostávam krásne fotky a som veľmi rada,že do ich rodinky zapadla akoby tam patrila odjakživa.


Rodokmeň mačiatok

Aliviero Eugeniy Enjoy, RU (BRI ns 11) Aliviero Ugin Unique (BRI ay 11) Diamond Pro Jeffrey (BRI ns 11 33)
Pamela Golden Perfection (BRI ny 25)
Puffy Cheeks Filippina (BLH ns 11) Aliviero Timofey (BRI ns 11)
Your Majesty Wendy Wight Fluffy (BRI ns 11)
CH Viva Vogue Viva La Diva, RU
(BRI ns 11)
Jadwiga´s Silver Neo, NL (BRI ns 11) ICh Palmer Devianti, EE (BRI ns 11)
GIch High - Hesket´s Silver Testify, D (BRI ns 11)
Ariadna Anemona Blanda of Viva Vogue, RU (ns 11) Cheesecake Snezhny Bars, RU (BRI ns 11)
Viva Vogue Courage (BRI ns 11)
Vrh R - 27.5.2019

V&S Illy Snow, BY & Aliviero Eugeniy Enjoy, RUIlly darovala život trom prenádherným detičkám - dievčatku Rumbe a kocúrikom Romeovi a Raffaellovi. Rodila skvele, ale dávala si načas, mačiatka prichádzali na svet s 12 - 24 hodinovým rozostupom. Ďakujem svojej trpezlivosti, že som to s ňou zvládla :-)

Sfarbenie mačiatka: silver saded


Rumba - mačka - v novom domove


Farba: BRI ns 11
Fotoalbum P a R mačiatok na Facebooku
Rumba, nežná princezná, ktorá je nielen prekrásna, ale má aj milučkú povahu. Presťahovala sa do Poľska, kde robí radosť svojej novej maminke Anne. A my sa tešíme už na jej mačiatka :-)
Romeo - kocúr- v novom domove


Farba: BRI ns 11
Fotoalbum P a R mačiatok na Facebooku
Romeo je pán kocúr, rovnaký ako jeho ocko Endži. Mohutné labky, guľatá hlavička s malými uškami a perfektný otvorený výraz s guľatými očkami ho robia neodolateľným. Romeo býva u Kristínky a jej rodinky v Prešove a už si ich všetkých omotal okolo packy :-)
Raffaello - kocúr - v novom domove


Farba: BRI ns 11
Fotoalbum P a R mačiatok na Facebooku
Raffaello, moja kokosová absolútne biela gulička s perfektne tyrkysovými očami. Kontrast, po ktorom šalejú všetci chovatelia :-). Povahovo úžasný, kontaktný spoločník, ktorý žije u Martušky a jej vnučka Alžbetka ho občas popreháňa po dome v Skalici.


Rodokmeň mačiatok

Aliviero Eugeniy Enjoy, RU (BRI ns 11) Aliviero Ugin Unique (BRI ay 11) Diamond Pro Jeffrey (BRI ns 11 33)
Pamela Golden Perfection (BRI ny 25)
Puffy Cheeks Filippina (BLH ns 11) Aliviero Timofey (BRI ns 11)
Your Majesty Wendy Wight Fluffy (BRI ns 11)
V&S Illy Snow, BY (BRI ns 11) CH Sparkling Rime Elvis, RU (BRI ns 11) CH Kayros Pride Nicki, RU (BRI ns 11)
CH Amili (BRI ns 11 33)
CH Apple Wild Heidi (BRI ns 11 33) WCH Gektor Jewel Sapphire (BRI ns 21 33)
CH Diamond Pro Octavia (BRI ns 11 33)Status:
Voľné -mačiatko hľadá nový domov
Predbežne rezervované - o mačiatko je prejavený vážny záujem, ale zatiaľ nebola zložená záloha
Rezervované - za mačiatko bola uhradená záloha
V pozorování - čakáme ako mačiatko bude rásť, zatiaľ nie je rezervované
V novom domove - mačiatko sa presťahovalo do svojej novej rodinyMačiatka od nás budú odchádzať najskôr vo veku 13 týždňov, kompletne očkované a odčervené, výlučne s preukazom pôvodu. Kúpno-predajná zmluva je samozrejmosťou. Mačiatka budú socializované a vymazlené, naučené na záchodík a škrabadlo. Samozrejmosťou je výbava na prvé dni v novom domove.
Podmienkou predaja mačiatok je osobné stretnutie s novými majiteľmi!!! Záloha za mačiatko je nevratná!!!
Kontakt s budúcimi majiteľmi našich mačiatok veľmi radi privítame a vo všetkom radi poradíme.

Ak máte o mačiatko od nás záujem, kontaktujte nás! :)

Často kladené otazky a niektoré pravidlá našej CHS


© De Villia, SK