Vrh G - 14. Apríl 2015

CH Viva Vogue Viva La Diva, RU & Your Majesty Palmer, RUZdá sa, že som nášho kocúrika podcenila :-). Bola som nešťastná, že naše baby túžia po detičkách a on len chodí okolo a vôbec si ich nevšíma. Preto som sa zmierila, že tak skoro mačiatka v našej CHS nebudú. O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som zistila, že Diva nejak podozrivo pribrala :-) Palmer, huncút, Dive zrejme pošepkal do uška pár sladkých mňau, potajmä sa chopil príležitosti, ktorej výsledkom sú naše krásne bábätká - vrh G. Doteraz neviem, či to bola obrovská náhoda, pretože kryť som ho nevidela ani jedinýkrát, káždopádne z výsledku mám neuveriteľnú radosť. Maminu a hlavne paničku :-) prvé dieťatko trochu potrápilo, no potom to už šlo hladko. Drobcom prajem veľa zdravíčka a chuti do života.
Detaily už čoskoro :-).Sfarbenie mačiatok: silver shaded, silver point <3

Rodokmeň mačiatok

Your Majesty Palmer, RU
(BRI ns11)
CH MuslinCats Piter Pen
(BRI ny 25)
GICH Silver Jojo from Sunnyplace (BRI ns 11)
CH MuslinCats Bonita (BRI ny 11 33)
CH Ulrika Devianti (BRI ns 11) IC Old Possum`s Hopscotch (BRI ns 12)
Evita Devianti (BRI ns 11)
CH Viva Vogue Viva La Diva, RU
(BRI ns 11)
Jadwiga´s Silver Neo, NL (BRI ns 11) ICh Palmer Devianti, EE (BRI ns 11)
GIch High - Hesket´s Silver Testify, D (BRI ns 11)
Ariadna Anemona Blanda of Viva Vogue, RU (ns 11) Cheesecake Snezhny Bars, RU (BRI ns 11)
Viva Vogue Courage (BRI ns 11)


Gentle Gimli - kocúr - v novom domove


Farba: BRI ns 11
Galéria Gimli

Za novou rodinkou Gimliho je pre mňa nádherný príbeh plný lásky. Jedného dňa mi na FB blikla správa od p. Honzu s otázkou, či by sa Gimli hodil k Dolčíkovi, že by chcel urobiť rodinke radosť. Priznám sa, že som skoro odpadla, pretože Ivanka (manželka p. Honzu) mi vždy písala ako chodí na moju stránku a obdivuje chlpáčov, ale že si musia vystačiť s Dolčíkom, lebo druhá mačka v dome by už neprešla :-). Kým som bola schopná p. Honzovi odpísať, prešli 2 hodiny a ja som naozaj rozmýšľala, či to nie je žart :-) Chvíľu sme toto prekvapenie pre dievčence tajili, ale dlho to nevydržalo....Bola som veľmi zvedavá na reakciu, keď sa baby dozvedia, že Gimli sa sťahuje k nim! A odpoveď?! "Ony mi to nevěřili, všechny pláčou :-)".
Gimli je veľmi komunikatívne a priateľské mačiatko, ktoré miluje ľudí. Hneď ako prídem domov, beží si po pohladkanie so vztýčeným chvostíkom. Nechá sa škrabkať na brušku, keď zaspáva to má obzvlášť rád. Má vynikajúci apetít a pri miske je s veľkým hukotom za 0 sekúnd :-) Gimli bude teda robiť parťáka nášmu nášmu Dolčíkovi a ja verím, že si na seba rýchlo zvyknú.
Gia Gem - mačka- v novom domove


Farba: BRI ns 11 33
Galéria Gia

Gia je jednoducho môj splnený chovateľský sen. Mačička, po ktorej som vždy túžila. Keď sa narodila, prvá myšlienka bola..."Máme colorpointa, hurá!" a potom som vyslovila prianie......., aby bola nádherná ako jej mama Diva a povahu mala po svojom otcovi Palmerovi. Niekto tam hore ma má veľmi rád :-), pretože toto moje "sudičkovské" želanie sa naplnilo do bodky. O to náročnejšie bolo pre mňa odolať a pustiť princeznú do sveta. Stále som hľadala ospravedlnenie pred sebou samou a dôvody prečo musí zostať doma. Naštastie zvíťazil zdravý rozum a fakt, že nás je doma už 5 :-) a verím, že som pre Giu vybrala tú najúžasnejšiu novú mamu - Jo, majiteľku maličkej CHS Soft shabby cats. Gia bude moja malá Francúzska a verím, že moje vysnívané mačiatko bude mať veľa uspechov v chove i na výstavách. Podmienkou pre Jo bolo, aby Gia niesla gén pre dlhú srsť a Diva ho div sa svete na Giu preniesla. Vo Francúzsku sa na moju lásku teší nielen Jo, ale i zlatý dlhosrstý ženích, silver shaded mačička a trošku väčší psí kamaráti :-). Verím, že si budú rozumieť.
Glitter Girl Gloria - mačka - v novom domove


Farba: BRI ns 11
Galéria Glória

Keď sa v Dive narodilo také svetlučké mačiatko ako ona sama, rozmýšľala som nad vhodným menom. Mám to! Určite to bude Glitter Girl (keďže je taká žiarivá) :-) a ďalej Grace alebo Gloria. Moja dilema bola vyriešená v momente, keď mi napísala Sylvia, majiteľka nášho Felixa. "Ahoj Ivet, k Felixovi by sme chceli spoločníčku, už sme vybrali aj meno: Gloria". Takže moja malá okatá, múdra sovička s najzelenšími očami na svete bude robiť radosť Sylvii, Fredimu a Felixovi. Veľmi sa teším. Viem, že v tejto rodinke dostane princezna najlepšiu starostlivosť, akú si pre ňu môžem priať.© De Villia, SK