VRH F - 2.5.2014

SC Silver De Angelo from Sunnyplace, DVM, D    & CH Viva Vogue Viva La Diva, RUDiva sa stala po prvý krát mamičkou! Po veľmi dlhej dobe sme sa opäť dočkali strieborných pokladíkov. Musím neskromne povedať, že sú prekrásne a neviem sa na ne vynadívať! Máme 2och snehuliačikov a jednu snehovú vločku! Pôrod prebehol bez komplikácií i keď pre mňa je táto udalosť vždy stresujúca a prajem si, aby sa radšej vyliahli z vajíčka :-) Mačiatka budú na predaj, keď trochu podrastú! Teraz musia veľa jesť a užívať si starostlivosť ich skvelej mamy!
Ockom našich malých zázrakov je pre mňa dokonalý obrovský strieborný kocúr Supreme Champion Silver De Angelo from Sunnyplace, DVM, D! :-) Do Andíka som sa zamilovala pred pár rokmi na výstave vo Viničnom a týmto veľmi pekne ďakujem pani Hane a pani Ive, že nám fešáka na pár dní umožnili opäť navštíviť.
Symbolika sa stáva pre nás typickou a už ani nie je prekvapením, že drobci sa narodili v rovnaký deň ako náš vrh B! Takže naše strieborné deti z vrbu B a F budú oslavovať narodeniny spoločne!

Sfarbenie mačiatok: silver shaded

Rodokmeň mačiatok

SC Silver de Angelo from Sunny Place, DVM, D
(BRI ns11)
IntCH Volcano Rubio D´Oaxaca (BRI ny 11) Gucci of Emmeli´s Edition (BRI ny 11)
Golden Rubinia D´Oaxaca (BRI ny 11)
CH Silver Amy-Lee from Sunnyplace (BRI ns 11) InCh. Silver Valentyn van Elsdieck(BRI ns 11)
InCh. Silver Coralie von der Anger (BRI ns 11)
CH Viva Vogue Viva La Diva, RU
(BRI ns 11)
Jadwiga´s Silver Neo, NL (BRI ns 11) ICh Palmer Devianti, EE (BRI ns 11)
GIch High - Hesket´s Silver Testify, D (BRI ns 11)
Ariadna Anemona Blanda of Viva Vogue, RU (ns 11) Cheesecake Snezhny Bars, RU (BRI ns 11)
Viva Vogue Courage (BRI ns 11)Flirty Flip - kocúr - v novom domove


Farba: BRI ns 11

Galéria Flirty Flip

Flipíček sa presťahoval do svojej novej rodinky. Zhodou okolností taktiež do Rakúska, rovnako ako Félixko. Verím, že náš chlapec s veľkým dobrosrdečným srdiečkom a úžasnou povahou bude svojim novým páničkom prinášať do života len radosť. Veľa šťastia v novej rodine láska uvrnená! :-*


Funny Félix - kocúr - v novom domove


Farba: BRI ns 11

Galéria Funny Félix

Félixko sa presťahoval do Viedne k Sylvii a jej manželovi. Podľa fotiek a slov Sylvie sa už zabýval a robí im len radosť. Celú rodinu si svojím šarmom omotal okolo packy :).

Fantasy Fairy Tale - mačka - zostáva doma


Farba: BRI ns 11

Galéria Fantasy Fairy Tale

Cieľom a snom asi každého chovateľa je odchovať a nechať si mačiatko, ktoré je nositeľom mena jeho CHS. Dieťatko, ktoré svetlo sveta uzrelo doma, a ktoré ste v náručí držali od jeho prvého nádychu. Veľmi som si priala, aby sa tento sen splnil i mne, ale netušila som, že to bude práve teraz :). Keďže nedávno do našej mačacej rodinky pribudol Palmer, vôbec som nemala v pláne rozširovať našu CHS.
Medzi dvojmi snehuliačikami vo vrhu však vynikala snehová vločka Fairy Tale! Krásna ako jej meno, proste Rozprávka. Bola zo dňa na deň krajšia a neustále ma presviedčala, aby som ju nechala doma. Veď ktorá mačička má nosík v tvare pravého srdiečka??? A veru omotala si ma okolo packy nielen svojou krásou, ale i priateľskou a vyrovnanou povahou. Rastie z nej harmonická mačička a ja som veľmi zvedavá na jej posudky z výstav.
© De Villia, SK