Mačiatka plánujeme na Leto/Jeseň 2018

CH Viva Vogue Viva La Diva, RU & Your Majesty Palmer, RUFantasy Fairy Tale Special Edition, SK & Aliviero Eugeniy Enjoy, RU
Sfarbenie mačiatok: silver shaded, silver point

Prečítajte si prosím!

Veľmi nás teší Váš záujem o mačiatko z našej CHS. V prípade, že sa chcete uchádzať o niektoré z nich, kontaktujte nás prosím e-mailom: ikralovicova@gmail.com. Uveďte prosím Vaše meno a priezvisko, prípadne tel. kontakt. Neodpovedáme na anonymné e-maily a e-maily typu "cena?". S majiteľmi našich mačiatok zostávame v kontakte i po odchode do novej rodiny. Máme medzi nimi veľa priateľov a sme radi, ak s nami zdieľajú informácie o ďalšom živote nového člena rodiny. Napíšte nám prosím pár viet o Vás, o Vašich skúsenostiach s týmito úžasnými tvormi (ak máte) či máte i iné zvieratá, deti... Veľmi nám záleží na nových rodinách a zabezpečení ďalšej starostlivosti pre naše mačiatka, preto nový domov vyberáme zodpovedne. Ďakujeme za pochopenie!

Status:
Voľné -mačiatko hľadá nový domov
Predbežne rezervované - o mačiatko je prejavený vážny záujem, ale zatiaľ nebola zložená záloha
Rezervované - za mačiatko bola uhradená záloha
V pozorování - čakáme ako mačiatko bude rásť, zatiaľ nie je pevne rezervované
V novom domove - mačiatko sa presťahovalo do svojej novej rodinyMačiatka od nás budú odchádzať najskôr vo veku 13 týždňov, kompletne očkované a odčervené, výlučne s preukazom pôvodu. Kúpno-predajná zmluva je samozrejmosťou. Mačiatka budú socializované a vymazlené, naučené na záchodík a škrabadlo. Samozrejmosťou je výbava na prvé dni v novom domove.
Podmienkou predaja mačiatok je osobné stretnutie s novými majiteľmi!!! Záloha za mačiatko je nevratná!!!
Kontakt s budúcimi majiteľmi našich mačiatok veľmi radi privítame a vo všetkom radi poradíme.

Ak máte o mačiatko od nás záujem, kontaktujte nás! :)

Často kladené otazky a niektoré pravidlá našej CHS


© De Villia, SK